Galaxy Z Flip düşürme testinde Razr’e karşı!

Galaxy Z Flip düşürme testinde Razr’e karşı!

16 Şubat 2020, 17:42
Galaxy Z Flip düşürme testinde Razr’e karşı!

Galaxy Z Flip düşürme testi katlanabilir ekrana sahip model için oldukça merak ediliyordu. Piyasadaki rakiplerinden olan Motorola Razr düşürme testi ile birlikte hazırlanan videonun sonucu ise şaşırtıcı.Galaxy Z Flip düşürme testi Motorola Razr ile birlikte yapıldı!

 

Galaxy Z Flip katlanabilir ekranıyla Galaxy S20 etkinliğinin en dikkat çeken modellerinden birisi olmuştu. Kompak tasarımı sayesinde çok daha kullanışlı bir model olması beklenen Galaxy Z Flip‘in emsali diyebileceğimiz tek model ise benzer şekilde katlanma mekanizmasına sahip olan Motorola Razr.Her iki modelde içe doğru katlanan bir ekrana sahip olurken Galaxy Z Flip cam ve metalden oluşuyor. 

 

Motorola Razr ise cam, plastik ve metal parçaları bünyesinde barındırıyor.Galaxy Fold ile beklediğini bulamayan Samsung, Galaxy Z Flip ile çok daha iddialı. Dayanıklık konusundaki ilk testlerden birisi ise CNET tarafından gerçekleştirildi.Motorola Razr ile birlikte her iki modelde düşürme testine tabi tutulurken, her iki modelde çeşitli yerlerinden hasarlar aldı. Sonuç ise ilk nesil katlanabilir ekranlı modellere kıyasla daha başarılı gözüküyor.Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri 3 aşamada gerçekleştirilen Galaxy Z Flip düşürme testi ile baş başa bırakalım.

  • 0 (533) 852 77 88

  • 0 (392) 384 20 39

  • info@teknobilgroup.com

  • KKTC Gazimağusa Dörtyol Atatürk Meydanı No:3

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 14:00 Arası.
    Pazar: Kapalı